Малому та середньому бізнесу
Корпоративним клієнтам
Послуги приватним клієнтам
   Депозити
   Банківські платіжні картки
   Кредити
   Цінні папери
   Відкриття рахунків
   Індивідуальні сейфи
   Акції
   Грошові перекази
   Контактна інформація
   Переказ з картки на картку online
Електронні послуги
Про Банк

Послуги приватним клієнтам

Робота з приватними особами є одним з пріоритетних напрямків діяльності ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна». Кожного року ми розширюємо та вдосконалюємо спектр банківських послуг для приватних осіб.

Здійснення будь-яких платежів в національній та іноземних валютах, перекази грошових коштів по міжнародних системах MoneyGram, Золота Корона або Welsend, вигідні умови розміщення вкладів, програми споживчого кредитування, міжнародні платіжні карти Visa, MasterCard – це основний, але не повний перелік послуг, які Ви можете отримати в кожному відділенні нашого Банку.

Основною метою  Банку є: підвищення рівня обслуговування фізичних осіб, вдосконалення якості надання послуг для клієнтів, доброзичливе відношення до кожного в сукупності з високим професіоналізмом здійснення банківських операцій.


Банк пропонує гнучку систему вкладів, що розрахована на задоволення потреб різних верств населення. Розробка кожного нового виду вкладу здійснюється з урахуванням реальних фінансових можливостей та інтересів потенційних вкладників.


Ми гарантуємо Вам стабільних дохід та збереження Ваших коштів.


Сподіваємось, що інтерес до сайту Банку стане початком нашої спільної діяльності, спрямованої на збереження та примноження Вашого благополуччя.


Наші двері завжди відчинені для Вас та Вашої сім’і!